Fakro мансардні вікна

Мансардні  вікна FAKROМансардні вікна Fakro (Факро) - являються одними з лідерів виробників дахових вікон у Європі. Фірма Fakro була заснована у 1991 роціНа український ринок мансардні вікна цього виробника вийшли в 1998 роціз того часу в Україні вона є незмінним лідером з продажу вікон для дахуКомпанія факро піклується про здоров'я своїх клієнтіва також про навколишнє середовище і тому виготовляє дерев'янні мансардні вікна тільки з екологічно-чистої сировиниЄ декілька видів дахових віконсеред яких найбільш поширеністандартне з зовнішнім гартованим скломз вентиляційною щілиноювологостійкі та вікно яке управляється з ПДУ.

Сьогодні фірма Fakro - може запропонувативеликий вибір за функціональністю мансардних дахових вікон таких, як:

- обертальн дахові вікна;

- відхильно-обертальні вікна;

- панорамні мансардні вікна;

Для всіх типів дахових вікон факро існує великий асортимент аксесуарів: жалюзі, шторки, захисні ролети, маркізи, системи електроуправління вікнами та аксесуарами Fakro.

Для правильного монтажу мансардного вікна Fakro також необхідно придбати ущільнюючий комір. Існують коміри для плоского покрівельного матеріалу, для профільованого, для високопрофільного, для збільшення кута нахилу вікна на 10 градусів а також паропропускний комір.

Ми завжди готові проконсультувати наших клієнтів, та порадити оптимальний варіант мансардного вікна Факро.

Дахові вікна Fakro стають невід’ємним елементом при будівництві нових об’єктів, відкривають нові можливості в сучасній архітектурі та дизайні інтер’єру. Використовуючи дахові вікна у реконструкції горищ, легко можна їх змінити у функціональні та по-різному стилізовані інтер’єри. В залежності від побажань клієнтів та винахідливості проектантів навіть найбільш нетипові і витончені бачення можуть бути зображені у вигляді комп’ютерної графіки, за допомогою якої робимо остаточні рішення та втілюємо мрії в реальність. 

 Наша фірма є офіційним представником фірми Fakro і тому ми можемо запропонувати дахові мансардні вікна факро по хорошій ціні. Польські мансардні дахові вікна fakro - це висока якість за відмінну ціну!


Немає товарів для показу в цій категорії.