ВМ цинк

Цинк титан для покрівлі фасадів компанії VM Zinc ВМ Цинк

VM ZINK (ВМ Цинк) – покрівельний матеріал, який почав вироблятися в Англії, в даний час вироблений міжнаціональною групою підприємств під управління французької компанії UMICORE, розташованих в різних країнах, але повністю відповідний єдиним міжнародним стандартам – німецьким DIN 17 770, французким NF A 55 6201 і 55212, англійським BS6561 А.

Продукція випускається у вигляді рулонів і аркушів. Можливі варіації товщини листа – 0,6 мм – 1 мм, оптимум для довговічного покрівельного покриття, ширина рулону варіює до 1000 мм.


VmZinc цинк-титан

Сучасний покрівельний матеріал – цинк-титан – являє собою сплав цинку з міддю, титаном і алюмінієм. Причому процентний вміст цинку становить не менше 99,99%, а що залишилися частки діляться між іншими металами сплаву. Вони надають сплаву необхідні характеристики міцності – титан, легкоплавкость – мідь, та антикорозійні властивості – алюміній. Добавки роблять сплав цинк-титан VM ZINK матеріалом, ідеально відповідним для створення кровельного покриття.

В даний час випускається декілька модифікацій сплав цинк-титан, що мають різні споживчі та декоративні характеристики:

  • VM ZINK (ВМ Цинк) – чистий сплав цинку-титану, що має яскравий сталевий блиск і рівну однорідну поверхню. З часом під впливом атмосферного кисню і природної вологості на поверхні сплаву починається процес патинування, освіти природного захисного шару, який буде служити бар’єром процесам корозії.
  • КВАРЦ-Цинк – сплав має світло-сірий колір, рівну матову поверхню. Ця модифікація випускається під назвою «перероблений цинк» тобто пройшов попередню обробку по проходженню початкового етапу утворення патини. Кварц-цинк без проблем переносить будь-які механічні навантаження за рахунок високої гнучкості.
  • АНТРА-Цинк – покрівельний цинк вищої якості, процес патинування пройшов усі необхідні стадії до повного завершення. Темно-сірий колір, близький до кольору натурального шиферу (сланцю) свідчить про те, що в заводських умовах створена надійний захист від руйнівного впливу погодних факторів і розчинених у воді та повітрі реагентах.

Випускається також АНТРА-Цинк з особливо гладкою поверхнею, що має 3 колірних відтінки червоний, зелений, блакитний.

Покриття з цинк-титану – надійна, довговічна і герметична покрівля. Термін її експлуатації може досягати 100 років, вона володіє високим ступенем екологічної безпеки, що важливо в індустріальних районах.

Особливості покрівельних робіт з цинк-титаном засновані на властивостях сплаву – він має відмінну плавкісті і пластичність, легко схильний до процесу фальцювання.

Виробник сплаву ВМ Цинк рекомендує її для  крівлі фальца на дахах з будь-яким кутом схилу, починаючи від 3-5 градусів. Фальцева покрівля з ВМ цинку, правильно змонтована, буде герметична і виключно довговічна.

ВМ цинк АНТРА використовується для виготовлення цинк-титанової  штучної черепиці, покрівля з якої зовні, а також і за своїми характеристиками міцності якостям схожа з покрівлею з натурального шиферу, але Цинк АНТРА має значно меншу вагу і меншу ціну.

Лінійне температурне розширення цинк-титану ВМ-Цинк порівняно велика, тому монтаж цинк-титановою покрівлею має ряд особливостей. Для компенсації теплового розширення кріплення покрівельних картин проводиться за допомогою рухомих плаваючих кляммерів, розміри покрівельних картин (аркушів) повинні бути строго витримані за рекомендаціями виробника.


Немає товарів для показу в цій категорії.