Про Компанію

“Ю.М.-Захід дах” є представником фірми Брокхем метал, який продає понад 70% міді по європі. Та компанії КМЕ німечина, різні типи міді: мідь патинована, мідь оксидована, мідь з бронзою, мідь з золотом, райцинк, мідна водостічна система, та інші вироби зміді. демонтаж та встановлення.

 

У будь якого даху повинна бути вентиляційна система. Якщо дах і її покриття погано вентилюється, це може погано відгукнутися на всіх її конструктивних елементах, а саме: несучі дерев’яні конструкції піддаються якнайшвидшому загниванні, покрівельний матеріал сиріє, краплями ночі набирається шар теплоізоляції, що на порядок знижує його теплоізоляційні характеристики. На поверхні стелі в житловому приміщенні з’являються плями

Компанія «Ю.М. Захід-дах» заснована 2005 року. Головним завданням компанії є продаж високоякісної продукції, ми співпрацюємо з такими європейськими фірмами, як Brochem metal, Meyer-Holsen, Bogener, jngmeier, KME. Головною метою компанії є як найкраще задовільнити потреби клієнтів у нашій продукції, щоб клієнт був задоволений високоякісними матеріалами, високим рівнем обслуговування та довговічністю їх. «Ю.М. Захід-дах» бере участь у щорічних виставках, будівельних форумах і неодноразово одержувала дипломи за найкращі роботи. У компанії працює група спеціалістів, які дозволять реалізувати покрівельні матеріали у інші області України. Ми пропонуємо для клієнтів не лише комплексні матеріали, а й пропонуємо кваліфіковані бригади з монтажу покрівельних матеріалів, які пройшли навчання правильного їх використання та встановлення. В нашому офісі є стенди зі зразками черепиці і спеціалісти які розкажуть і покажуть Вам той матеріал який Ви оберете і допоможе зробити правильний вибір. 

«Ю.М. Захід-дах» завжди раді бачити і співпрацювати з вами.